Szkolenie Szefowa Własnego Wizerunku 18.09-22.09.2023

Szkolenie Szefowa własnego wizerunku – edycja V

Drogie studentki,

Zapraszamy Was na praktyczne szkolenie związane z kreowaniem własnego wizerunku.

Prezentacja swojej osoby jest niezwykle ważna w budowaniu własnej marki na starcie kariery zawodowej. Ponadto pozwala zwiększyć szanse na konkurencyjnym rynku pracy oraz efektywne przygotować  się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Jeżeli chcesz przybliżyć się do osiągnięcia swojego sukcesu zawodowego koniecznie weź udział
w tym szkoleniu.

Korzyści z wzięcia udziału w szkoleniu:

-poszerzenie wiedzy z zakresu budowania pozytywnego wrażenia na rozmowie kwalifikacyjnej
z wykorzystaniem zasad dress code;

-zrozumienie psychologii koloru i jej znaczenia w świecie biznesu;

-określenie swojego typu urody przy pomocy zestawu chust;

-poznanie zasad i wykonanie profesjonalnego makijażu biznesowego.

Spotkanie poprowadzi  Pani Ewa Filipecka- certyfikowana specjalistka z zakresu wizerunku i wizażu właścicielka Akademii Makijażu i Stylu. wykładowca akademicki.

Termin wydarzenia:

18.09.2023-22.-09.2023; 09:00-14:00

Miejsce:

Akademia Makijażu i Stylu Ewy Filipeckiej, ul. Stokowa 5, 25-702 Kielce

Zapisy do 11.09.2023 r. prosimy składać telefonicznie: 509 711 480 lub mailowo: abk@ujk.edu.pl, podając imię i nazwisko, kierunek i rok studiów oraz telefon kontaktowy

Harmonogram szkolenia dostępny tutaj

Liczba miejsc ograniczona