Symulowane rozmowy kwalifikacyjne

 

Pierwszych 20 sekund, pierwszych 20 słów, pierwszych 20 gestów może w 80% zdecydować o tym, jak oceni Cię przyszły pracodawca!

 

Czeka Cię pierwsze spotkanie z pracodawcą? Nie pozwól, aby stres wyprowadził Cię z równowagi. Podejdź do tego ze spokojem. Przyjdź na trening rozmowy kwalifikacyjnej i zaprezentuj się jak z najlepszej strony! Dobre przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej to klucz do sukcesu. To właśnie moment rozmowy decyduje o tym, czy pracodawca zatrudni właśnie Ciebie.

Rozmowa kwalifikacyjna może przebiegać w bardzo różny sposób. Przekonaj się jak wygląda proces naboru pracownika i wejdź wcześniej w rolę kandydata. Umów się z nami na konsultacje indywidualne lub warsztaty grupowe. Pomożemy Ci w przygotowaniu autoprezentacji, podpowiemy, jakich pytań możesz się spodziewać i jakich odpowiedzi oczekuje od Ciebie pracodawca.

Rozmowa kwalifikacyjna jest jak egzamin – jeśli wiesz, czego możesz się spodziewać i przygotujesz się odpowiednio, nie będziesz zaskoczony i łatwiej pokonasz ten etap rekrutacji. Warsztaty indywidualne lub grupowe to świetna okazja do sprawdzenia się podczas rzeczywistej rozmowy kwalifikacyjnej.

Konsultacje prowadzone są bezpłatnie, po wcześniejszym umówieniu spotkania z doradca zawodowym pod numerem telefonu (41) 349-66-30 lub e-mail na adres abk@ujk.edu.pl , osobiście w naszej siedzibie bądź zgodnie z harmonogramem szkoleń umieszczonym na naszej stronie internetowej.

Skip to content