Zespół

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oferuje swoje usługi dla studentów i absolwentów. Naszym celem jest wzmacnianie potencjału młodych ludzi i wspieranie ich w odnalezieniu swojej zawodowej drogi. Zachęcamy do refleksji nad mocnymi stronami, talentami, doświadczeniem i zasobami. Umożliwiamy zdobywanie wiedzy i umiejętności przydatnych na rynku pracy. Oferujemy odkrywanie różnych możliwości zawodowych. Pomagamy w wyznaczaniu celu oraz stworzeniu planu rozwoju kariery.

Nasza drużyna składa się z doświadczonych i oddanych swojej pracy profesjonalistów gotowych do wsparcia studentów różnych kierunków, odpowiednio do ich potrzeb. Oferujemy różnorodne usługi dostosowane do obecnej sytuacji rynku , od indywidualnych spotkań po duże wydarzenia: doradztwo zawodowe, coaching kariery, wsparcie przedsiębiorczości, oferty pracy i staży, szkolenia i warsztaty, targi pracy. Współpracujemy z wieloma firmami i instytucjami z regionu, aby zapewnić Ci źródło aktualnych informacji o rynku pracy oraz umożliwić kontakt z Twoim przyszłym pracodawcą.

Jesteśmy częścią Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, wszystkie nasze usługi są bezpłatne. Sprawdź naszą ofertę i odwiedź nas.
Czekamy na Ciebie na:

Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych- Instytut Chemii
ul. Uniwersytecka 7, bud. G, p. 206B-207B
25-406 Kielce

Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu
ul. Uniwersytecka 15, p.2/31
25-406 Kielce

tel.: (+48 41) 349 66 30
tel.: 509 711 480
e-mail: abk@ujk.edu.pl
www.abk.ujk.edu.pl

Skip to content