WARSZTATY SZEFOWA WŁASNEGO WIZERUNKU EDYCJA II

Drogie Studentki

Zapraszamy do udziału w warsztatach „Szefowa własnego wizerunku”.

Co zyskacie:

– dowiecie się w jaki sposób kreować siebie by stać się bardziej pewną na rynku pracy

– nauczycie się technik wzmocnienia wizerunku poprzez odpowiednio dobrany makijaż oraz fryzurę,

– zyskacie wiedzę z zakresu doboru garderoby, podstaw dress codu  oraz savoir-vivre w biznesie.

– zwiększycie swoje szanse podczas rozmowy rekrutacyjnej jak również w późniejszym budowaniu ścieżki zawodowej.

Szkolenie prowadzone jest przez praktyka zawodu Panią Agnieszkę Świst Kamińską – przedsiębiorcę, właścicielkę firmy „Szkoła męskiego stylu Agnieszka Świst Kamińska”.

Termin wydarzenia:

23-27 maja 2022 roku. (poniedziałek – piątek) g 10:00 – 15:00

Zapisy do 20 maja prosimy składać telefonicznie: 509711480 lub mailowo: abk@ujk.edu.pl, podając imię i nazwisko, kierunek i rok studiów oraz telefon kontaktowy

harmonogram wydarzenia