Lektor języka angielskiego

Szkoła Języka Angielskiego Global Village jest prywatną szkołą, która od ponad 30 lat odnosi sukcesy w nauczaniu języka angielskiego w Starachowicach. Uczymy dzieci od 4 roku życia, młodzież i dorosłych.

Lokalizacja: Starachowice

Wymiar pracy: Niepełny etat  (4-12 godzin tygodniowo w godzinach 15:00-18:30, 2-3 dni w tygodniu, wrzesień-czerwiec)

Typ umowy: Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Praca stacjonarna, w naszej szkole w Starachowicach

Wynagrodzenie: Zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata (ok. 43zł brutto za 45 minut nauczania – proporcjonalnie ok. 57zł brutto za godzinę)

Praca:

Global Village Szkoła Języka Angielskiego poszukuje do pracy (od września) kandydatów ze Starachowic i okolic na stanowisko lektor języka angielskiego:

(którzy mogą uczyć w jednej lub kilku z poniższych kategorii):

zajęcia w grupach uczniów wczesnej szkoły podstawowej (6-8 lat)

– zajęcia w grupach uczniów szkoły podstawowej (9-12 lat) na poziomach CEFR A1-B2

– zajęcia z młodzieżą (13-19 lat) na poziomach CEFR A1-B2

– zajęcia w grupach dorosłych na poziomach CEFR A1-B2

Zapraszamy do kontaktu także nauczycieli uczących inne grupy wiekowe, w przypadku pojawienia się dodatkowych wolnych miejsc pracy.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

Wsparcie metodyczne, szkolenia, zaplecze dydaktyczne, przyjazne warunki do prowadzenia zajęć oraz pracę w zgranym zespole. Wynagrodzenie oraz wymiar godzin uzależniony od kwalifikacji i doświadczenia lektora.

Kandydaci:

Idealny kandydat powinien:

– posiadać odpowiednie kwalifikacje do nauczania języka angielskiego, mile widziane osoby , które są bądź być w trakcie studiów (np. pedagogika, studia językowe, pedagogika wczesnoszkolna itp.) lub posiadają odpowiednie wcześniej zdobyte doświadczenie)

– mieszkać w okolicy Starachowic, co pozwoli na łatwy dojazd na zajęcia

– mieć przyjazne i entuzjastyczne nastawienie do pracy z uczniami

– przeprowadzać zajęcia w sposób aktywizujący i odpowiedni dla danej grupy wiekowej, dający wiele możliwości do używania języka w celach komunikacji

– dostosowywać metody pracy do potrzeb ucznia

– współpracować z innymi nauczycielami w przygotowywaniu kursu.

– przygotowywać zajęcia z użyciem podstawy programowej, zachowując przy tym kreatywność w doborze dodatkowych materiałów do ćwiczeń.

Kontakt:

Zainteresowane osoby proszone są o złożenie swojego CV i listu motywacyjnego do dyrektora szkoły – Stuart Mills na adres mailowy: gvstarachowice@gv.edu.pl

Uwaga:

Rozmowy kwalifikacyjne będą prowadzone w języku angielskim.