Lektor języka obcego

Rodzaj oferty: Praca

Szkoła językowa eLingwista jako jedna z pierwszych w Polsce od 2009 roku specjalizuje się w lekcjach na żywo z lektorami online. Naszą kadrę tworzą absolwenci najlepszych ośrodków naukowych w Polsce. Doświadczenie naszych lektorów idące w parze z wykorzystaniem nowoczesnych technologii sprawia, że możemy poszczycić się mianem lidera w branży nauczania online. Na co dzień posługujemy się innowacyjnymi narzędziami, co pozwala nam na prowadzenie atrakcyjnych, a zarazem wartościowych pod względem merytorycznym zajęć. Oferujemy zdalną naukę języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, a także języka polskiego dla obcokrajowców. To, co nas wyróżnia, to zorientowanie na naszych uczniów i partnerskie relacje z lektorami. Zależy nam, aby obie strony miały szanse na rozwój, dlatego naszym Klientom oferujemy dostosowane zajęć do ich oczekiwań, a lektorom wytyczamy jasne, osiągalne ścieżki kariery.

– planowanie i przeprowadzanie zajęć przypisanym Tobie uczniom,
    – sprawdzenie aktualnej wiedzy uczniów oraz skontrolowanie poczynionych przez nich postępów,
    – układanie indywidualnego planu nauczania w oparciu o bazę materiałów szkoły online,
    – współtworzenie i przygotowywanie materiałów dydaktycznych.

– wykształcenia wyższego z przygotowaniem do nauczania j. obcego (ukończone lub w trakcie)
    – zaangażowania i pasji do nauczania języków,
    – dobrej znajomości obsługi komputera, a w szczególności programu Skype oraz MS Excel,
    – stałego dostępu do Internetu – wszystkie zajęcia odbywają się zdalnie,
    – dyspozycyjności,
    – wysokorozwiniętych zdolności interpersonalnych,
    – kreatywnego i indywidualnego     podejścia do ucznia.

Co oferujemy w zamian:

– grafik dopasowany do Twojej dostępności,
    – pracę zdalną, z dowolnego miejsca na świecie,
    – pakiet szkoleń przygotowujących do prowadzenia zajęć online,
    – dostęp do nowoczesnych narzędzi zdalnego nauczania,
    – jasną ścieżkę rozwoju zawodowego,
    – opiekę metodyka,
    – terminowo wypłacane wynagrodzenie,
    – dodatkowe benefity np. karta Multisport i premie uznaniowe,
    – partnerskie warunki współpracy,
    – sympatyczny zespół gotowy do pomocy.

Lokalizacja miejsca pracy: Praca zdalna

Oferta pracy zdalnej