Spotkanie z praktykiem zawodu – fizjoterapeutką Panią Katarzyną Karcz

Zapraszamy do udziału w spotkaniu z praktykiem zawodu, fizjoterapeutką – Katarzyną Karcz.

Podczas spotkania dowiesz się:

-jaki jest tryb uzyskania prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty,

-jakie są możliwości rozwoju zawodowego w zawodzie fizjoterapeuty,

-jak wygląda obowiązek zrzeszenia się w Krajowej Izbie Fizjoterapeutów,

– gdzie można szukać ciekawych szkoleń dla fizjoterapeutów.

Kilka słów o naszym gościu:

Katarzyna Karcz jest właścicielka „Aktywna Fizjoterapia Holistyczna  mgr Katarzyna Karcz”. Pani Katarzyna jest fizjoterapeutą specjalizującym się w fizykoterapii, drenażu limfatycznym, tapingu funkcjonalnym, treningu medycznym, terapii powięziowej, terapii manualnej, kinezyterapii oraz dobieraniem wkładek footbalance.

Ponadto prowadzi zajęcia grupowe z zakresu zdrowego kręgosłupa oraz porady w Centrum Medycznym Zdrowie.

WAŻNA INFORMACJA

Najaktywniejsze osoby będą mieć możliwość umówienia konsultacji indywidulanej w gabinecie Pani Katarzyny, która obejmować będzie bezpłatne badanie stóp i postawy ciała.

Termin: 08.11.2023 g. 10:00-12:00

Miejsce: Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, budynek G, s. B206

Zapisy do 07.11.2023:

• abk@ujk.edu.pl (prosimy o podanie imienia, nazwiska, kierunku i roku studiów)
  • telefonicznie: 509 711 480

Liczba miejsc ograniczona.