Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Rodzaj oferty: Praca

Żłobek i przedszkole Montessori to miejsce tworzone z pasją. Dzieci są architektami swojego rozwoju, budowniczymi własnego ja. My dorośli możemy im jedynie pomóc odkryć to co drzemie w nich najpiękniejszego. Przedszkole Casa dei Bambini powstało w 2018 roku, obecnie posiadamy dwie grupy mieszane wiekowo, które działają zgodnie z założeniami pedagogiki Marii Montessori.

10 najważniejszych obowiązków z karty stanowiskowej:
1.    Realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego.
2.    Przygotowanie dzieci do dalszej edukacji w szkole.
3.    Układanie planu dnia dla dzieci w swojej grupie, monitorowanie jego prawidłowego przebiegu.
4.    Prowadzenie dziennika obserwacji.
5.    Sprawdzenie obecności dzieci w grupie (n.in. weryfikacja listy cateringowej).
6.    Tworzenie materiałów montessoriańskich.
7.    Codzienne kontrolowanie stanu materiałów edukacyjnych w sali.
8.    Opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym.
9.    Dbanie o bezpieczeństwo dzieci.
10.    Współpraca z rodzicami / opiekunami prawnymi.

Poszukujemy studenta/ki ostatniego roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Jeśli ukończyłeś/łaś już studia to też ok 😉
•    zapał do pracy z dziećmi,
•    cierpliwość i szacunek do pracy z dziećmi,
•    chęć nauki i doskonalenia się w Metodzie Montessori, komunikacji bez przemocy oraz innych alternatywnych nurtach edukacji,
•    dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z małymi dziećmi.

Oferujemy umowę o pracę, najpierw (jeśli jesteś studentem/ką) proponujemy pracę jako asystent nauczyciela. Po zakończonych studiach stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego. Nauczyciele pracują u nas w dwuosobowych zespołach. Klasa to 24 dzieci w grupie mieszanej wiekowo. Twoje wynagrodzenie będzie ustalone na rozmowie kwalifikacyjnej. Obecnie nauczyciele zarabiają u nas od 3 500,00 zł netto do 4 500,00 zł netto. Wszystko zależy od twojego wkłady w pracę placówki.

Lokalizacja miejsca pracy: Ściegiennego 30a

Chcesz poznać nas lepiej zapraszamy na stronę https://montessorikielce.pl lub do naszych mediów społecznościowych. Zapraszamy również na staże i praktyki.

Termin ważności oferty: 2023-11-30
Email kontaktowy: rekrutacjamontessorikielce@gmail.com