Firma Assistly – nabór na praktyki

Jesteśmy firmą, która za pośrednictwem pracy zdalnej może ściągnąć z barków klienta zbędne zadania, aby mógł skupić się na rozwijaniu swojej działalności i osiąganiu sukcesów. Assistly to cały sztab wirtualnych asystentek specjalizujących się w zadaniach administracyjnych, concierge, wsparcia marketingu i sprzedaży.

Chcemy, by praca stała się dla naszych klientów przyjemnością, a nie była jedynie obowiązkiem. Sprawnie i rzetelnie zajmujemy się kwestiami formalnymi i organizacyjnymi, aby klient miał więcej czasu na realny oraz kreatywny rozwój – zarówno swojego biznesu i samego siebie.

Wydobędziemy firmę z chaosu i nadmiaru zadań, co w efekcie przyniesie wymierne korzyści, uporządkuje pracę i da więcej przestrzeni na realizację najistotniejszych celów zawodowych oraz prywatnych.

•    Obsługa korespondencji i odpowiedzi na e-maile.
•    Zarządzanie dokumentacją i archiwizacja.
•    Reaserch danych.
•    Organizacja spotkań i koordynacja kalendarzy.
•    Obsługa Social Media (pisanie krótkich tekstów, przygotowanie prostych grafik),
•    Obsługa faktur i kontakt z księgowością.
•    Tworzenie baz danych.
•    Tworzenie zestawień.
•    Tworzenie pism.
•    Usługi concierge ( rezerwacja hoteli, przejazdów, przelotów, organizacja imprez firmowych, organizacja spotkania od A do Z),
•    Tworzenie dokumentów zgodnie z wytycznymi,
•    Obsługa sklepu internetowego czy panelu szkoleniowego

•    Student kierunków związanych z administracją, zarządzaniem lub pokrewnymi dziedzinami.
•    Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
•    Dobra organizacja czasu i umiejętność wykonywania wielu zadań jednocześnie.
•    Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
•    Znajomość języka angielskiego (mile widziana).

•    Cenne doświadczenie zawodowe i możliwość nauki od doświadczonych pracowników.
•    Przyjazne i wspierające środowisko pracy.
•    Elastyczny harmonogram pracy dostosowany do Twoich zobowiązań akademickich.
•    Możliwość stałego zatrudnienia po zakończeniu udanej praktyki (w zależności od wyników i dostępności stanowisk).

Lokalizacja miejsca pracy: Kielce

Szukamy energicznego, samodzielnego i odpowiedzialnego praktykanta do naszego zespołu administracyjnego. W trakcie praktyki będziesz wspierać wykwalifikowane i doświadczone Wirtualne Asystentki w ich codziennej pracy, ucząc się praktycznych umiejętności i zdobywając cenne doświadczenie w środowisku biznesowym. Będziesz uczestniczyć w różnorodnych zadaniach administracyjnych, co pozwoli Ci poznać różne aspekty pracy w tej dziedzinie.

Termin ważności oferty: 2023-10-31
Email kontaktowy: karolina@assistly.pl