BEZPŁATNE SZKOLENIE WIZERUNKOWE dla studentek Uniwersytetu edycja IV

Już niebawem rusza kolejna edycja wydarzenia „Szefowa własnego wizerunku”. Akademickie Biuro Karier w ramach projektu Akcelerator Rozwoju UJK w Kielcach, przygotowało ofertę bezpłatnych szkoleń z zakresu kreowania wizerunku na rynku pracy.

Jesteś studentką III, V lub II roku II stopnia i chcesz dowiedzieć w jaki sposób kreować swój wizerunek, by stać się bardziej pewną siebie i wykorzystać to na dzisiejszym rynku pracy? Jeśli odpowiedziałaś twierdząco to nie zwlekaj z zapisem.

Pamiętaj, iż wizerunek jest niezwykle ważny w budowaniu swojej ścieżki kariery. Nie daj się zwieść sloganom „wygląd nie ma znaczenia”. Już podczas rozmowy kwalifikacyjnej niezwykle ważne jest to, jak się prezentujesz, jaka jest mowa Twojego ciała. Bądź nowoczesną, świadomą kobietą i zadbaj o budowanie swojej marki już na starcie kariery zawodowej.

Harmonogram wydarzenia>

Zapisy:
elektronicznie – abk@ujk.edu.pl
telefonicznie – 509 711 480

Spotkania poprowadzi certyfikowana specjalistka z zakresu wizerunku i wizażu, właścicielka Akademii Makijażu i Stylu – Ewa Filipecka.
Miejsce:
Akademia Makijażu i Stylu Ewy Filipeckiej, ul. Stokowa 5, 25-702 Kielce
Termin: 17.04.2023-21.04.2023 r.
Godziny: 09:00-14:00

Opinie uczestniczek ostatniej edycji:

„Odkryłam swoje atuty i mocne strony oraz otrzymałam dużą dawkę motywacji” Wiktoria, studentka psychologii

„Szkolenie Szefowa Własnego Wizerunku pozwoliło mi na poszerzenie mojej wiedzy na temat zasad makijażu oraz ubioru biznesowego, który kolorem i krojem powinien zostać dopasowany do sylwetki. Wspaniała atmosfera oraz cudowna Pani Prowadząca sprawiły, że spędzone na szkoleniu dni były czystą przyjemnością” Aleksandra, studentka psychologii

„Szkolenie było dla mnie ciekawym doświadczeniem, dało mi świeży pogląd na tworzenie eleganckich stylizacji w odpowiedniej dla mnie gamie kolorów” Nikolina, studentka psychologii

Zachęcamy do zapoznania się z również z  galerią zdjęć z poprzedniej edycji tego wydarzenia:

Zapraszamy do udziału 🙂