Specjalista ds. rachunkowości szkolenie

Jeżeli ukończyłeś studia (lub jesteś studentem ostatniego roku studiów), posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności i chcesz zdobyć doświadczenie, zgłoś się do Fundacji Heros. W ramach projektu masz możliwość przystąpienia do szkolenia zdalnego: Specjalista ds. rachunkowości.

Zapraszamy osoby spełniające wszystkie poniższe wymagania:
– posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
– status studenta ostatniego roku studiów lub absolwenta do 5 lat od ukończenia studiów (również studiów podyplomowych)
– osoby bez zatrudnienia
– zamieszkanie na terenie województwa woj. świętokrzyskiego

Fundacja zapewnia:
– bezpłatne szkolenie z zakresu rachunkowości,
– materiały szkoleniowe,
– dodatek motywacyjny do 450 zł miesięcznie
– możliwość uzyskania płatnego 3 miesięcznego stażu – 2006,18 zł/mies.

Dodatkowo:
– wsparcie m.in. doradcy zawodowego, prawnika, pośrednika pracy, psychologa
– wsparcie w uzyskaniu i utrzymaniu zatrudnienia,
– możliwość realizacji innych szkoleń oraz staży zawodowych.

Oferta jest współfinansowana ze środków PFRON w ramach projektu pn. „Absolwent w drodze do kariery II!”, więc nie ponosisz żadnych kosztów udziału w projekcie. Jeśli interesuje Cię inny kierunek rozwoju – zgłoś się! Możemy pomóc Ci w realizacji Twoich planów zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: magda.tomczak@fundacjaheros.org
Kontakt: 539 309 781