Copywriter SEO

Rodzaj oferty: Praca

GoWork.pl jest uznawany za jedną z najprężniej rozwijających się firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. Posiada oddziały w największych miastach takich jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Lublin i Katowice. Od czasu powstania w 1990 roku portal nieustannie się doskonali i zmienia się na korzyść Klientów i Użytkowników. Każda z usług tworzona jest i oferowana zgodnie z tym przesłaniem – ma być przede wszystkim wsparciem dla pracodawców – służyć skutecznej rekrutacji i budowaniu pozytywnego wizerunku. Dzięki takiemu podejściu portal GoWork.pl jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych serwisów w Polsce.

Pisanie tekstów na zadane tematy.
Publikacja tekstów na witrynach opartych na WordPress.
Współpraca ze specjalistą SEO i copywriterami.
Optymalizacja treści pod kątem SEO.

Bardzo dobra znajomość języka polskiego, w tym doskonałe posługiwanie się gramatyką, ortografią i interpunkcją.
Znajomość obsługi platformy WordPress.
Znajomość zasad tworzenia tekstów na potrzeby SEO.
Umiejętność wyszukiwania informacji i logicznego myślenia.

Elastyczny czas pracy.
Dopasowanie ilości zleceń do tempa pracy.
Praca z dowolnego miejsca – 100% zdalna.
Premie kwartalne.
Pracę w zgranym zespole.
Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.
Prywatną opiekę medyczną.

Lokalizacja miejsca pracy: Praca zdalna

Prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj” na stronie: https://gowork.pl/url/oferta/copywriter-seo,rybnik

Termin ważności oferty: 2022-11-30