Podsumowanie warsztatów z przedstawicielami firmy Silvan Logistics

Dużo praktyki i  konkretnych informacji- takie było dzisiejsze spotkanie studentów logistyki i zarządzania o specjalności zarządzanie w logistyce z przedstawicielami firmy Silvan Logistics.

Studenci poznali techniki negocjacji w logistyce. Mieli okazję przećwiczyć swoje umiejętności dzięki wcieleniu się w rolę przewoźnika i spedytora. Wychodzą z nową wiedzą, którą będą stricte wykorzystywać w branży TSL.

Wartością dodaną dla studenta jest również fakt, że jako uczestnik warsztatów będzie mieć pierwszeństwo w rekrutacji na płatne praktyki letnie z możliwością podjęcia dalszej współpracy w firmie Silvan Logistics.

Zadowolenie studentów potwierdzają ich wypowiedzi po odbytych warsztatach. Były one następujące:
-„Bardzo fajny sposób prowadzenia warsztatów, mili prowadzący, atmosfera sprzyjająca rozwojowi kompetencji”
-„Bardzo pozytywnie, fajna luźna forma spotkania z dużą dawką wiedzy”
-„Ogromna ilość wiedzy w krótkim czasie, dodatkowo utrwalona przez ćwiczenia praktyczne”
-„Warsztaty prowadzone w przyjaznej atmosferze, prowadzący sympatyczni oraz kompetentni”
-„Warsztaty przeprowadzone w urozmaicony sposób”
-„Uważam, że spotkania z potencjalnymi pracodawcami powinny powtarzać się regularnie”.

Akademickie Biuro Karier dziękuje przedstawicielom firmy za praktyczne przybliżenie studentom pracy w branży TSL- Panu Mateuszowi Jabłońskiemu (kierownik oddziału Kielce) oraz Pani Milenie Miszczyk (specjalista ds. administracji).