PRACA ECOMMERCE-SKLEP INTERNETOWY-SOCIALMEDIA Kielce

Studencie, Pracowniku

Masz ukończone 18 lat i cechuje Cię kreatywność oraz zaangażowanie w realizację projektów?

Aplikuj i dołącz do naszego kreatywnego zespołu!

AST Socialline poszukuje Pracownika Biurowo-Administracyjnego!

MAIL DO CV: astsocialline@gmail.com

(konieczna klauzula RODO)

PRACA ECOMMERCE-SKLEP INTERNETOWY-SOCIALMEDIA Kielce

AST Socialline poszukuje osoby odpowiedzialnej za pakowanie produktów na sklep internetowy, wysyłki kurierskie, kontakt z klientem, obsługę mediów społecznościowych sklepu, odpowiedzialnego za prace administracyjno-biurowe i wizerunek firmy oraz odpowiedzialność za rozwój sklepu w Social mediach.

Praca wymaga efektywności oraz kreatywności z uwagi na bezpośrednie powiązanie z branżą influencer-marketingu, wysokiej kultury osobistej, umiejętności budowania relacji z klientami, zaangażowania i dyspozycyjności.

Mile widziani aktywni studenci, bez względu na rok studiów i kierunek, którzy są kreatywni i interesują się branżą Social.

Praca dla osób, które nie boją się wyzwań i chętnie uczą się realizacji nowych zadań oraz cechuje je nastawienie na realizację stawianego celu wg zasady od pomysłu do efektu!

Ważne jest dla nas trzymanie się targetu i ustalonych zasad współpracy oraz bezpośrednie zaangażowanie w rozwój sklepu jak i rozwój całej firmy.

– Zaangażowanie i efektywność w pakowaniu paczek/przesyłek

– Zdolności manualne,

– Obsługa sklepu internetowego, nadawanie paczek/przesyłek

– Obsługa Instagrama, rozwój profilu sklepowego

– Znajomość aplikacji/narzędzia CANVA

– Kreatywny marketing

– Zaangażowanie w pracę zespołową

– Komunikatywność w relacjach z klientem jak i zespołem

– Obsługa Tiktok

– Znajomość rynku Social media

– Dusza artystyczna (kreatywność to podstawa)

Mile widziane

– znajomość języka Angielskiego

– prawo jazdy kat. B

– Znajomość podstaw pozycjonowania (SEO)

– Podstawy grafiki wektorowej (Corel, Adobe),

– Zdolności plastyczne i zaznajomienie z grafiką komputerową

– Wiedza na temat tworzenia kampanii adwords

Nie posiadasz jakiejś wymaganej kompetencji? Zaskocz nas jesteśmy otwarci na Wasze unikalne umiejętności, pasje, doceniamy talenty, dajemy możliwość rozwoju.

Miejsce pracy: Kielce