Hostessa/Host

Imagine Nation Sp. z o.o. poszukuje Kandydatów do świadczenia w jego imieniu usług na rzecz jego Klienta Philip Morris Polska Distribution Sp. z o. o. – właściciela marek, m. in. Marlboro, L&M, Parliament, HEETS oraz systemu do podgrzewania tytoniu IQOS.

Hostessa/Host – Cała Polska 30/ 25 zł

Numer ref. PMI/WEW

Miejsce świadczenia usług: Warszawa, Łódź, Szczecin, Opole, Kielce, Lublin, Trójmiasto, Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Kraków, Katowice, Płock i Zielona Góra.

Co oferujemy?

• ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE! Na terenie Warszawy 30 PLN brutto za godzinę, na terenie pozostałych miast 25 PLN brutto za godzinę (w przypadku osoby ze statusem studenta do 26 roku życia stawka brutto=stawka netto)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Praca od zaraz do końca roku
  • Elastyczne godziny, żebyś mógł/mogła znaleźć czas na swoje inne obowiązki
  • Możliwość rozwoju doświadczeń zawodowych u naszego Klienta, lidera rynku
  • Szkolenia wdrożeniowe, naukę i stałe wsparcie przełożonego, żebyś czuł/czuła się pewnie w swojej roli

Jakie będą Twoje zadania?

• Komunikacja aktywna w punktach sprzedaży detalicznej
  • Budowanie wizerunku marki produktu naszego Klienta wśród pełnoletnich osób palących
  • Dzielenie się wiedząna temat produktów tytoniowych
  • Budowanie pozytywnej relacji i współpraca z detalistą

Zastanawiasz się czy to dla Ciebie? Jeżeli:

• Jesteś osobą pełnoletnią
  • Jesteś komunikatywny/a, uśmiechnięty/a, pełny/a pozytywnej energii
  • Angażujesz się w powierzone zadania i można na Tobie polegać
  • Lubisz nawiązywać nowe kontakty i inicjować rozmowę
  • Masz już doświadczenie lub chcesz się nauczyć najwyższych standardów komunikacji z Konsumentem

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

ZGŁOSZENIA:

• zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres rekrutacja.hostessy@if-nation.pl
  • w treści maila prosimy o podanie: imienia, nazwiska, wieku, telefonu kontaktowego oraz miasta, w którym możesz podjąć pracę.
    Dołącz zdjęcie lub link do Twojego profilu na FB lub Insta lub załącz swoje CV.