Hostessa/Host

Rodzaj oferty: Praca

•    oferujemy pracę w roli hostessy/hosta.
•    praca dla marki tytoniowej, polegająca na realizacji mechaniki promocyjnej w punktach sprzedaży detalicznej (sklepy).
•    praca od zaraz do końca roku.
•    każda zatrudniona osoba ma zapewnioną opiekę supervisora na czas pracy.
•    zapewniamy szkolenie przed rozpoczęciem współpracy.

•    ukończone 21 lat – warunek konieczny.
•    przed rozpoczęciem pracy należy odbyć szkolenie online oraz zdać test. Szkolenia realizowane są w godzinach 9:30 -16:30. Obecność obowiązkowa na całym szkoleniu.
•    strój wymagany do pracy to: gładkie spodnie (mogą być jeansowe), biały tshirt lub sweter i marynarka lub kurtka.

•    rozliczenie godzinowe – na terenie Warszawy 30 zł/h brutto, inne miasta 25 zł/h brutto.
•    wynagrodzenie płatne do 5 dni roboczych po zakończonym miesiącu.
•    za obowiązkowe szkolenie płacimy godzinowe wynagrodzenie (tylko dla kandydatów, którzy zdali test oraz rozpoczną pracę przy projekcie).
•    grafik pracy dostosowany do dostępności i możliwości osoby pracującej.
•    praca na umowę zlecenie (umowę z zatrudnionymi osobami podpisujemy w formie elektronicznej za pomocą stworzonej na te potrzeby aplikacji).

Email kontaktowy: m.zawistowska@if-nation.pl