Analityk finansowy-Nordkalk

Rodzaj oferty: Praca

Firma Nordkalk to jeden z największych producentów branży wapienniczej w Europie Północno-Wschodniej, posiadający kilka zakładów produkcyjnych w Polsce.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowywanie i analizę raportów kosztowych i sprzedażowych, dotyczących kapitału pracującego i przepływów pieniężnych. Będzie brała również udział w procesie budżetowania, w procesie rozliczenia produkcji, w przygotowaniu sprawozdań do GUS oraz sprawozdań dotyczących podatku akcyzowego. Do zadań będzie należało również uczestniczenie w procesie obiegu i archiwizacji dokumentów.

•    Studenci ostatnich lat kierunku finanse/rachunkowość.
•    Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel.
•    Wysokie zdolności analityczne.
•    Umiejętność pracy w zespole.
•    Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Umowę o pracę na zastępstwo w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, samodzielność w realizacji obowiązków, dostęp do szkoleń, pakiet medyczny, karnet sportowy.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Nordkalk Sp. z o.o., pl. Na Groblach 21, 31-101 Kraków zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nordkalk  Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, KRS 0000010481, NIP 583-21-67-150, Regon 191248246. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia rekrutacji na podane w ogłoszeniu stanowisko pracy. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia lub żądania ich usunięcia, a podanie ich treści jest dobrowolne. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, po którym zostaną zniszczone. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Miejsce pracy: Zakład Miedzianka k. Kielc

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Email kontaktowy: personelinfo.pl@nordkalk.com
Telefon kontaktowy: 605763562