ABK

Akademickie Biuro Karier UJK w Kielcach

KAWIARENKI BIZNESOWE


Czy wiesz, czego oczekuje od Ciebie Twój przyszły pracodawca? Co zwiększa szanse „świeżo upieczonego” absolwenta? Posiadanie tych informacji jest kluczowe w podejmowaniu efektywnych decyzji i skutecznym przygotowaniu się do wejścia na rynek pracy. Stanowi cenną wskazówkę pozwalającą na przeanalizowanie posiadanych kwalifikacji i umiejętności. Umożliwia podjęcie decyzji w jakich szkoleniach uczestniczyć, jakie aktywności podejmować, jakich języków obcych się uczyć. Oczekiwania pracodawców poznasz podczas kolejnej edycji „Kawiarenek Biznesowych”.


O WYDARZENIU
„Kawiarenki Biznesowe” skierowane są do wszystkich studentów, którzy chcieliby poznać obecną sytuację na rynku pracy, "model" idealnego kandydata,  i wiele innych aspektów pracy z punktu widzenia pracodawcy.


W trakcie wydarzenia w przyjemnej, luźnej i pobudzonej dobrą kawą atmosferze, zaproszeni goście podpowiedzą, co wpływa na szanse przyszłych absolwentów na rynku pracy, w rozwój których kompetencji należy inwestować czas i zasoby, aby osiągnąć sukces zawodowy, jakie korzyści niesie dla młodych ludzi ścieżka zawodowa w średniej lub małej firmie, a jakie w założonej działalności gospodarczej, czy wizerunek kandydata ma wpływ na powodzenie w procesie selekcji, jakie są możliwości działań studentów w III sektorze.


W ramach wydarzenia uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję poznania lokalnych przedsiębiorców, nawiązania dialogu i zaprezentowanie im swojego potencjału, co w poprzedniej edycji zaowocowało propozycją rozmów rekrutacyjnych.

 

Firmy z poprzedniej edycji, których Przedstawiciele zasiedli przy stolikach eksperckich w "Kawiarenkach Biznesowych":
Rovese S.A.
DS Smith Sp. z o.o.
ŚZPP Lewiatan
Kielecki Park Technologiczny
Podopharm
EkoEnergia

Fundacja "Możesz Więcej"
Telbridge Sp. z o.o.
Infosys Poland


REKRUTACJA
elektronicznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefonicznie: 509 711 480; 41 349 78 91
osobiście: Akademickie Biuro Karier, ul. Świętokrzyska 21, pokój nr 2/31
budynek Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu


Zapisz się, przyjdź na spotkanie i zadaj nurtujące Cię pytania
Jeśli zaczniesz myśleć o swojej karierze zawodowej już na studiach, lepiej przygotujesz się do wymagań stawianych przez pracodawców, a wówczas rozpoczęcie życia zawodowego okaże się proste.