Jak zarabiać Social mediach i na Google ADS – szkolenie z ekspertem firmy Adshock 14.05.2024 r.

Drogi studencie/studentko,

Przekuj swoją wiedzę na pieniądze – poznaj skuteczne metody zarabiania na reklamie internetowej.

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w warsztatach „Zarabiaj na Google ADS i Social mediach” prowadzonych przez Dawida Makowskiego eksperta z Agencji SEO|SEM AdShock.

Podczas warsztatów:

– zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat tworzenia i optymalizacji kampanii reklamowych w Google Ads oraz na social mediach;

– poznasz mechanizmy rządzące cyfrowym marketingiem,

– nauczysz się jak efektywnie konwertować zainteresowanie na realne przychody.

Nie przegap okazji do rozwoju kompetencji w jednym z najszybciej rozwijających się sektorów marketingu cyfrowego!

Termin: 14.05.2024r.

Godzina: 10:00 – 12:00

Miejsce: Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, Budynek G, Instytut Chemii, Budynek G, sala 206B

Zapisy do 10.05.2024r.:

-e-mail: abk@ujk.edu.pl (proszę podać imię, nazwisko, kierunek, rok studiów oraz telefon kontaktowy);

-telefonicznie: 509 711 480.

Serdecznie zapraszamy.