Podsumowanie 7. edycji Akademickich Targów Pracy

W dniu 6 czerwca odbyła się 7. edycja Akademickich Targów Pracy, podczas której gościliśmy 60 wystawców łącznie oferujących 2144 oferty pracy, a także 57 propozycji praktyk, staży oraz wolontariatu.
Ponadto w wydarzenie zaangażowało się 13 Kół Naukowych przedstawiając swoją działalność naukowo-badawczą.
Dzięki inicjatywnie studenckiej na tegorocznych Akademickich Targach Pracy wśród wystawców pojawiła się Fundacja DKMS, gdzie wolontariusze, studenci UJK rejestrowali potencjalnych Dawców Szpiku. O oprawę wizualną stoiska Fundacji DKMS zadbało True Love Kielce – dekoracje weselne i okolicznościowe.

Wielu studentów miało okazję sprawdzić swoją wiedzę w zakresie rynku pracy, biorąc udział w quizie. Nagrody ufundowali: Kilo Mąki Kino Helios Polska MK Bowling Kielce 36 MINUT Karczówka Joga Duża Cersanit Polska i ABW.
Wydarzeniami towarzyszącymi były warsztaty dedykowane studentom biotechnologii realizowane przez Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne oraz warsztaty „Z Legionistą na TY” prowadzone przez studenta historii, Piotra Kozieła, członka SKN Historyków.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim przedsiębiorcom, przedstawicielom kół naukowych, studentom i absolwentom UJK w Kielcach oraz sponsorom Telbridge Kielce i Joga Duża za przybycie oraz zaangażowanie się w minione wydarzenia.