Graphic Designer

Rodzaj oferty: Praca

Jedna z największych firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. W ofercie serwisu można znaleźć ponad 300 kursów i szkoleń, z których skorzystało już ponad 57,5 tysiąca osób.
 Jesteśmy również serwisem pracy z ponad 90 tys. ofertami zatrudnienia oraz największym portalem opiniotwórczym w naszym kraju z bazą ponad 2,5 mln wpisów dotyczących pracodawców

Obowiązki:

-Opracowywanie wizytówek reklamowych dla naszych klientów.
-Tworzenie materiałów graficznych dedykowanych działaniom online, takich jak mailingi, banery, landing page, prezentacje oraz grafiki do mediów społecznościowych.
-Projektowanie elementów graficznych do stron internetowych, które wyróżnią nasze usługi.
-Przygotowywanie plików produkcyjnych i materiałów do druku, dbając o każdy detal.
-Kreatywne projektowanie materiałów promocyjnych firmy, włączając w to katalogi, ulotki, plakaty, billboardy i wiele innych.
-Obróbka graficzna zdjęć, aby nadać im unikalny charakter.
-Opracowywanie graficzne wydarzeń wewnętrznych w firmie, tworząc wizualne doświadczenia dla naszych pracowników.

-Podstawowa znajomość HTML i CSS.
-Doświadczenie w tworzeniu grafik dla internetu.
-Bardzo dobra znajomość narzędzi Adobe, w tym Photoshopa, Illustratora i InDesign, Figmy.
-Zrozumienie zasad składu i przygotowania materiałów do druku.
-Śledzenie trendów w dziedzinie kreacji materiałów graficznych.
-Pasja do komunikacji wizualnej, ilustracji i infografiki.
-Kreatywność, oryginalność pomysłów i zdolność do tworzenia niebanalnych rozwiązań graficznych.
-Umiejętności interpersonalne oraz zdolność do pracy zespołowej.
-Dobra organizacja czasu pracy, która pomaga w efektywnym wykonywaniu zadań.

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
-Profesjonalne szkolenie i wdrożenie do pracy.
-Możliwość tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym.
-Pracę w trybie hybrydowym.
-Dobrą atmosferę w zespole i wsparcie.
-Prywatną opiekę medyczną.
-Dofinansowanie do zajęć sportowych.
-Przyjazną atmosferę pracy!

Lokalizacja miejsca pracy: Warszawa

Tryb pracy:
stacjonarna
Rodzaj umowy:
umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b
Tryb rekrutacji:
rekrutacja zdalna
Wymiar etatu:
pełny etat

Aplikować można za pośrednictwem formularzu dostępnego na stronie –https://www.gowork.pl/oferta/graphic-designer,2OYBZBMY73Xjd8JWTgt9v4,warszawa

Termin ważności oferty: 2023-12-18