Pracownik obsługi klienta

Rodzaj oferty: Praca

Firma CSiDZ istnieje od ponad 10lat na rynku krajowym. Zajmujemy się przede wszystkim szkoleniami z zakresu: kosmetyki, kosmetologii, fryzjerstwa, medycyny estetycznej, biznesowo-marketingowe i inne. Szkolenia wykonujemy na terenie całego kraju.
Posiadamy liczne referencje i certyfikaty jakości z przeprowadzonych szkoleń.
Jesteśmy zaufanym i sprawdzonym partnerem dla naszych klientów.

Praca będzie wykonywana zdalnie z programu Call Center i z tel. komórkowego. Pracownik będzie dzwonił do klientów  z bazy firmowej oraz ze zgłoszeń w celu pozyskania klienta na szkolenia z naszej oferty.  Po pozyskaniu klienta do zadań pracownika będzie również należało: obsługa klienta (wysłanie oferty drogą e-mail, sms i mms, pobieranie danych do gotowego wzoru formularza), monitorowanie klienta czy odesłał wszystkie niezbędne dokumenty (formularze, umowa współpracy).

1.    Umiejętność obsługi komputera w tym programów Word, Exel.
2.    Obowiązkowość, terminowość wykonywania powierzonych zadań.
3.    Predyspozycja do łatwego nawiązywania kontaktu z klientem, umiejętność budowania długofalowych relacji.
4.    Dobra aparycja głosu (bez wad wymowy).
5.    Ambitne nastawienie na efekt pozyskania klienta.
6.    Kreatywność i chęć rozwoju.

DYSPOZYCYJNOŚĆ
Dostępność w tygodniu co najmniej 5h dziennie 5 dni w tygodniu, możliwość pracy w soboty.                 Elastyczne godziny wykonywania pracy (część w godzinach porannych oraz popołudniowo wieczornych).

Stabilne wynagrodzenie podstawowe + prowizje od sprzedaży.
Przed podjęciem pracy zapewniamy bezpłatne szkolenie wdrażające i pomoc przy bieżących problemach w trakcie wykonywania pracy.
Zatrudnienie na umowę zlecenie wstępnie na 2msc. na okres próbny, z możliwością przedłużenia. Po ukończeniu studiów dowolna forma zatrudnienia w tym umowa o pracę.
Zgrany zespół, który stawia na dobrą atmosferę. Szkolenia, które będą rozwijać Twoje kompetencje.

Lokalizacja miejsca pracy: zdalna

SPOSÓB APLIKACJI:
Osoby zainteresowane prosimy o dosłanie CV w języku polskim na adres e-mail: azcsidz@gmail.com
Prosimy również o załączanie klauzuli RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.nr133 poz.883

Termin ważności oferty: 2023-06-09
Email kontaktowy: azcsidz@gmail.com