Specjalista ds. zarządzania projektami z językiem angielskim

Rodzaj oferty: Praca

EPRD Biuro Polityki Gospodarczej i Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. jest firmą konsultingową. Od ponad 25 lat wykorzystujemy branżową wiedzę ponad 7 000 ekspertów, którzy pracują z nami na pięciu kontynentach, świadcząc usługi doradcze i szkoleniowe zarówno dla sektora publicznego, międzynarodowych korporacji, firm z sektora MŚP oraz  organizacji pozarządowych.

Działamy na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w Polsce, ale także poza jej granicami. Na co dzień nasz zespół, wysokiej klasy specjalistów w zakresie doradztwa, uzupełniają doświadczeni eksperci z zagranicy, a także wybitni fachowcy – naukowcy i praktycy. Współpraca z ekspertami z całego świata pozwala nam na transfer wiedzy i najlepszych praktyk między realizowanymi projektami.

•    Wsparcie pracowników Działu Międzynarodowego w realizacji codziennych zadań.
•    Kontakt z ekspertami wspierającymi realizację projektów.
•    Rozwijanie współpracy z kontrahentami.
•    Monitoring realizacji projektów: wskaźników, harmonogramu i budżetu.

•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie. Mile widziani absolwenci filologii angielskiej.
•    Obsługa pakietu MS Office, szczególnie Excel i Word.
•    Gotowość do nauki, poszerzania wiedzy i umiejętności.
•    Nieszablonowe myślenie, wychodzenie poza znane schematy działania.
•    Efektywnej współpraca w zespole.
•    Rzetelność i terminowość.

DODATKOWE ATUTY:
•    Znajomość języka francuskiego i/lub hiszpańskiego.
•    Wiedza o programach pomocowych (międzynarodowych) Unii Europejskiej.

•    Dołączenie do jednego z naszych zespołów, realizujących międzynarodowe projekty we współpracy z wiodącymi na rynku ekspertami.
•    Praca w zespole nastawionym na współpracę, dzielenie się wiedzą i wsparcie.
•    Mentoring starszych stażem pracowników.
•    Proces onboardingu obejmujący cały okres próbny – jasno doprecyzowana lista celów do osiągnięcia
w okresie pierwszych trzech miesięcy pracy.
•    Indywidualne podejście do rozwoju –  oparta na wewnętrznych zasadach ścieżka kariery.
•    Możliwość dołączenia do programu szkoleń wewnętrznych rozwijających kompetencje miękkie.
•    Udział w prelekcjach i spotkaniach tematycznych z różnych dziedzin, organizowanych w biurze
dla pracowników firmy raz w miesiącu.
•    Atrakcyjny system premiowy oparty na udziale pracownika w zyskach firmy.
•    Dobra kawa w przyjaznej atmosferze każdego dnia.

Lokalizacja miejsca pracy: Kielce, ul. Szkolna 36A

Termin ważności oferty: 2023-05-31