DZIEŃ KOBIET Z AKADEMICKIM BIUREM KARIER

Dzień Kobiet w Akademickim Biurze Karier

„KOBIECA STRONA BIZNESU”

Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy niecodzienne wydarzenie „Kobieca strona biznesu”, na które zapraszamy wszystkich studentów a zwłaszcza reprezentantki płci pięknej.

Wydarzenie poprzedzi debata z udziałem przedstawicielek społeczności kobiet Elite Business Club By Akademia Kobiet. Jeśli chcesz poznać inspirujące sylwetki kobiet, zamierzasz nawiązać z nimi dialog, a może po prostu ciekawi Cię jak wygląda sama forma tego wydarzenia to nie może Cię na nim zabraknąć. Tematem przewodnim będzie działanie społeczności kobiet jako forma wsparcia w rozwoju biznesu.

Po debacie odbędzie się X – jubileuszowa edycja „Kawiarenek biznesowych”, bezpośrednie spotkanie przy stolikach w kameralnej atmosferze z zaproszonymi kobietami posiadającymi bogate doświadczenie w zarządzaniu ludźmi jak również prowadzeniu swojego biznesu.

To okazja dla Ciebie do:

-poznania kulisów prowadzenia swojego biznesu;

-odczarowania strachu przez zmianą jaką przynosi własna działalność gospodarcza;

– nawiązania dialogu z  zaproszonymi kobietami w swobodnej atmosferze przy kawie i ciastku

…….a przede wszystkim zyskania porcji energii i inspiracji.

Zaproszone kobiety to przedstawicielki różnych obszarów (marketing, handel, turystyka
i gastronomia, logistyka, sztuka), dlatego też każdy uczestnik wydarzenia pozna perspektywę prowadzenia biznesu z różnych punktów widzenia.

PROGRAM WYDARZENIA dostępny tutaj

Miejsce:

• Debata – Wydział Nauka Ścisłych i Przyrodniczych, ul. Uniwersytecka 7, budynek G, Aula B4
  • Kawiarenki Biznesowe – Wydział Nauka Ścisłych i Przyrodniczych, ul. Uniwersytecka 7, budynek G, II piętro (łącznik), pokój B206 – B207

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc udział w wydarzeniu możliwy jest za wcześniejszym zgłoszeniem do dnia 03.03.2023 r.

-e-mail: abk@ujk.edu.pl (proszę podać imię, nazwisko, kierunek i rok studiów)

-telefonicznie: 509 711 480

Sylwetki prelegentek będą systematycznie publikowane na Fanpage Akademickiego Biura Karier: www.facebook.com/abkujk

Dołącz do Nas i zacznij świadomie poszukiwać swoich ścieżek kariery.