Dietetyk z językiem niemieckim – junior / młodszy specjalista

GoWork.pl Serwis Pracy to jeden z wiodących portali rekrutacyjnych w Polsce. Firma znana jest w kraju i na arenie międzynarodowej z działalności na rynku pracy i edukacji: opinie o pracodawcach, szkoły policealne, aplikacja dla sygnalistów GoWhistle.
Aktualnie poszukujemy dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej, osoby na stanowisko “Dietetyk z językiem niemieckim – junior / młodszy specjalista”. Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia z perspektywą rozwoju, a dietetyka jest Twoją pasją – aplikuj!

Prowadzenie konsultacji żywieniowych za pomocą aplikacji Oviva i czatu online.
Wsparcie pacjentów w zakresie motywacji, zdrowych nawyków i aktywności fizycznej.
Ścisła współpraca z zespołem, udział w spotkaniach i szkoleniach.
Praca zmianowa (7:00-21:00) oraz 1-2 soboty w miesiącu.

Tytuł licencjata z dietetyki.
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
Doświadczenie w doradztwie dotyczącym otyłości (mile widziane).
Empatia, umiejętności doradcze i zainteresowanie zdrowotnymi aplikacjami cyfrowymi.

Możliwość wpływu na opiekę zdrowotną.
Dynamiczne środowisko pracy, rozwój zawodowy i elastyczność.
Dopłata do home office i konkurencyjne wynagrodzenie.
Kultura pracy oparta na wartościach, różnorodności i włączeniu.

Lokalizacja miejsca pracy: Zdalna

Aplikacje proszę składać za pomocą formularza na stronie: https://www.gowork.pl/oferta/dietetyk-z-jezykiem-niemieckim,085iJbGmJC2Yp0uccnfC6G,warszawa

Termin ważności oferty: 2024-10-31
Email kontaktowy: justyna.singh@gowork.pl