Lektor języka angielskiego

Znasz perfekcyjnie język angielski lub hiszpański i lubisz pracę z dziećmi? Jesteś kreatywną, pełną energii osobą, dla której ważny jest rozwój? Chcesz pracować na licencjonowanej metodzie nauczania? Ta praca jest dla Ciebie!

Dołącz do zespołu Leonardo School Kielce i wspólnie z nami twórz miejsce dla dzieci, gdzie nauka jest przyjemnością.

Należymy do ogólnopolskiej sieci szkół języka angielskiego Leonardo School. Jesteśmy także ośrodkiem nauczania języka angielskiego i hiszpańskiego dla maluchów metodami Musical Babies i Ninos Musicales.

Prowadzimy zajęcia języka angielskiego dla dzieci 3-11 lat metodą Leo English i zajęcia dla maluchów 1-3 lata metodą Musical Babies, a także zajęcia języka hiszpańskiego dla dzieci 1-5 lat metodą Ninos Musicales.

Aktualnie poszukujemy osób do prowadzenia od września 2024 r.:

• zajęć języka angielskiego w godzinach popołudniowych (angielski Leo English) i / lub przedpołudniowych (zajęcia w przedszkolu i stacjonarnie metodą Musical Babies)
  • zajęć języka hiszpańskiego (godziny popołudniowe i poranne).

W pracy kierujemy się czterema wartościami, którymi są rozwój, szacunek, współpraca i zaangażowanie.

• gotowe narzędzia do prowadzenia zajęć (scenariusze lekcji, bogate materiały dydaktyczne, platformę edukacyjną)
  • pracę z pierwszym na rynku robotem edukacyjnym EMYS uczącym dzieci języka angielskiego oraz z matami Dynamic Education
  • szkolenie wprowadzające prowadzone przez twórców metody Leo English lub Musical Babies / Ninos Musicales
  • możliwość rozwoju osobistego
  • świetną atmosferę pracy w kreatywnym, wspierającym się zespole
  • elastyczne warunki i godziny pracy.

Oczekujemy:

• serca pedagogicznego
  • kreatywności i komunikatywności
  • dyspozycyjności, odpowiedzialności i zaangażowania
  • umiejętności nawiązywania kontaktów
  • podstawowej umiejętności śpiewana i wyczucia rytmu w przypadku zajęć Musical Babies i Ninos Musicales.

Wyślij swoje CV (agnkan5@gmail.com) wraz z informacją o Twojej dostępności czasowej – czekamy na Ciebie!