Relacja z Panelu „Czy serce ma płeć… i jak o nie dbać?” z okazji Dnia Kobiet

6 marca w godzinach 11:00-14:00 w Akademickim Biurze Karier odbył się panel dyskusyjny pod hasłem „Czy serce ma płeć?… i jak o nie dbać? prowadzony przez ekspertów:

1. Monika Tomaszewska (psychoterapeuta)
  2. Magdalena Kosowska (psychoterapeuta)
  3. Kamila Sobaś (dietetyk)
  4. Tomasz Łuczyński (fizjoterapeuta)
  5. Maciej Michalak (instruktor jogi).

Wydarzenie było przygotowane z myślą o zbliżającym się Dniu Kobiet, to już kolejna inicjatywa ABK z okazji tego Święta.

W spotkaniu uczestniczyło ponad stu studentów reprezentujących następujące kierunki: Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna, Fizjoterapia, Filologia angielska, Dziennikarstwo i komunikacji społeczna, Dietetyka, Kierunek Lekarski, Zarządzanie, Administracja, Geografia, Psychologia oraz Edukacja artystycznej w zakresie sztuki muzycznej.

Podczas panelu dyskusyjnego studenci m. in. mieli okazję usłyszeć co mówią ich serca, a także dowiedzieć się jak ważna dla zdrowia jest zbilansowana dieta oraz zdrowy sen.

Ostatnią częścią spotkania był koncert w wykonaniu studentów Edukacji artystycznej zakresie sztuki muzycznej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność oraz cenną wiedzę, która z pewnością na długo pozostanie w naszych sercach.