Wolontariat – pedagog

Opis stanowiska pracy

Jeżeli masz wykształcenie pedagogiczne (minimum licencjat), nadal się uczysz lub pracujesz ale chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w pracy pedagogicznej, które wzbogaci Twoje CV, zapraszamy do aplikowania do Stowarzyszenia Nadzieja Rodzinie w Kielcach. 

Obecnie mamy możliwość w ramach realizowanego projektu unijnego zawrzeć umowę wolontaryjną w obszarze pracy z dziećmi i młodzieżą. W ramach podpisanej Umowy Wolontaryjnej ze Stowarzyszeniem Nadzieja Rodzinie osoby przez nas wybrane realizować będą zadania pod opieką wysoko wyspecjalizowanej kadry pedagogów w Klubach Wolna Strefa. Praca polegać będzie na zdobywaniu doświadczenia jako pedagog/wychowawca w placówkach wsparcia dziennego i świetlicach środowiskowych. 

Miejsce pracy do wyboru: Kielce (7 lokalizacji) oraz w Grzymałkowie, Kostomłotach i w Zagnańsku.

Umowa podpisana zostanie na okres 22miesięcy ( do końca 2025r) w ramach, której Wolontariusz będzie miał możliwość pracy w 3 dni w tygodniu w wymiarze 2 godzin każdego dnia (istnieje możliwość zwiększenia godzin i liczbę dni). Godziny pracy Klubów Wolna Strefa to 13.00-19.00 pięć dni w tygodniu. 

Po zakończeniu umowy ( lub w razie takiej konieczności na prośbę Wolontariusza, również w trakcie jej trwania) zostanie wydany Wolontariuszowi Zaświadczenie o realizacji wymiaru godzin w obszarze pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Takie doświadczenie stanowi atut dla przyszłego pracodawcy, którym może okazać się również Stowarzyszenie Nadzieja Rodzinie 😉

Zapraszamy do przesłania paru słów o sobie (tylko osoby spełniające wymagania opisane poniżej) mailowo, gdzie kandydatka/kandydat przekona nas, że warto się z nim związać umową. Pokaż jakie masz atuty i jak deklarujesz chęć uczestnictwa w projekcie ( ile godzin w tygodniu możesz być i w którym Klubie). Liczba miejsc ograniczona, spiesz się zdobywać cenne doświadczenie i spełnić się w roli pedagoga pod skrzydłami profesjonalistów.

Na mailowe zgłoszenia kandydatów czekamy do 20 lutego.

adres mailowy na który należy wysyłać maila: rekrutacja@snr.org.pl

Wymagania

wykształcenie wyższe ( w tym licencjat) z pedagogiki.

Kontakt z pracodawcą

785-902-853

Adres e-mail

Skip to content