Stoiska informacyjno-rekrutacyjne WCR, program Legia Akademicka

Drodzy studenci,
Zapraszamy do udziału w spotkaniu z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji, podczas którego dowiesz się w jaki sposób przystąpić do programu Legii Akademickiej i jakie korzyści wynikają z tego tytułu.

Legia Akademicka to ochotnicze szkolenie wojskowe dla studentów i absolwentów uczelni w ramach części teoretycznej w uczelniach i części praktycznej w jednostkach wojskowych i centrach szkolenia.

Program Legii Akademickiej realizowany jest w ramach szkolenia podstawowego (dobrowolna zasadnicza służba wojskowa) oraz 2 modułów-podoficerskiego i oficerskiego.

Do programu mogą przystąpić osoby, które są studentami lub absolwentami, posiadają obywatelskie polskie i nie były karane.

Spotkania odbędą się w formie stoiska informacyjno-rekrutacyjnego w godzinach 09:00-12:00

Termin: 25.01.2024 r. Wydział Humanistyczny (przy wejściu do budynku od strony biblioteki)

01.02.2024 r. Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, budynek G, parter

W celu weryfikacji zainteresowania tym wydarzeniem prosimy o e-mail zwrotny z potwierdzeniem przybycia:

• abk@ujk.edu.pl (prosimy o podanie imienia, nazwiska, kierunku i roku studiów oraz dopisek Legia akademicka)

Zapraszamy serdecznie.

program Legia Akademicka