Relacja z 11 edycji „Kawiarenek Biznesowych”

14 grudnia odbyła się 11 edycja „Kawiarenek Biznesowych”.  W wydarzeniu tym udział wzięło pięcioro przedstawicieli czterech przedsiębiorstw i instytucji: Dorota Adamczyk – właścicielka Multilingo Szkoła Językowa, major Krzysztof Nowicki – Wojskowe Centrum Rekrutacji, Anna Bugajska – Główna specjalistka ds. organizacji pracy i kadr w Filharmonii Świętokrzyskiej, Justyna Mroczek-Gil – organizatorka imprez  Filharmonia Świętokrzyska, Lidia Kowalska – właścicielka Rodoexpert oraz czterdziestu studentów reprezentujących  jedenaście kierunków UJK w Kielcach.

Zgodnie z założeniem wydarzenia studenci mieli okazję uczestniczyć w otwartej dyskusji, zadawać pytania dotyczące rekrutacji w tym też na jakie aktualnie  stanowiska poszukiwani są pracownicy, jak od kuchni wygląda praca, a także jakie kompetencje powinien posiadać idealny pracownik.  Niektórzy studenci otrzymali wizytówki od przybyłych pracodawców, co wiąże się z podjęciem współpracy już na etapie bycia studentem.