Ogólnopolskie Uczelniane Igrzyska Zarządzania Projektami PMI PC

Ogólnopolskie Uczelniane Igrzyska Zarządzania Projektami PMI PC!

Studiujesz zarządzanie projektami lub jesteś pasjonatem tego obszaru i wiążesz z nim swoją przyszłość? Zbierz i zgłoś swoją drużynę do udziału w Ogólnopolskich Igrzyskach Zarządzania Projektami, organizowanych przez @Project Management Institute Poland Chapter.

Misją Project Management Institute jest promowanie profesjonalizmu w zarządzaniu projektami, wspieranie, przyjmowanie i rozpowszechnianie najlepszych praktyk oraz pobudzanie świadomości społeczeństwa w tej dziedzinie.

W Igrzyskach mogą wziąć udział wszyscy studenci dowolnego kierunku, studiujący na studiach I lub II stopnia. Każda uczelnia w Polsce może zgłosić tylko jeden 5-osobowy zespół – czekamy na Twoje zgłoszenie.

Uczelniane Igrzyska Zarządzania Projektami PMI PC składają się z trzech etapów:

I etap – kwalifikacje wewnątrz uczelni, które wyłonią jeden 5-osobowy zespół, reprezentujący Uczelnię w kolejnych etapach. Ten etap trwa do 31 stycznia 2024 roku.

II etap – egzamin online sprawdzający wiedzę i umiejętności z zarządzania projektami. Kwalifikacja najlepszych zespołów do finału odbędzie się na podstawie uzyskanego przez nie wyniku. Rozgrywki będą trwały od 1 do 23 marca 2024 roku

III etap (Finał) – finałowe drużyny staną w obliczu wyzwań i będą musiały użyć swojej wiedzy i umiejętności w zarządzaniu projektami podczas gry. Finał odbędzie się stacjonarnie (miejsce wydarzenia zostanie potwierdzone przez PMI PC później) w dniu 20 kwietnia 2024 roku.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia: https://igrzyska.pmi.org.pl

 

 Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Regulamin do pobrania:

Regulamin_Uczelniane_Igrzyska_ZP_2024 – ver. 1

Igrzyska one-pager

Skip to content