Hydrogeotechnika Sp. z o. o. poszukuje osoby do pracy w Dziale Analiz Środowiskowych

Firma Hydrogeotechnika Sp. z o. o. z siedzibą w Kielcach poszukuje osoby do pracy
w Dziale Analiz Środowiskowych spółki.

Zakres obowiązków:
• wykonywanie pomiarów hałasu w środowisku;
• opracowywanie danych z wykonanych pomiarów hałasu;
• wykonywanie analiz akustycznych;
• prognozowanie zasięgów oddziaływania hałasu metodami obliczeniowymi.

Wymagania podstawowe:
• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów najlepiej z zakresu inżynierii środowiska /
ochrony środowiska;
• biegła obsługa programów komputerowych MS Office;
• prawo jazdy kategorii B;
• dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów służbowych);
• samodzielność, dokładność i odpowiedzialność;
• umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
• specjalność z akustyki / wibroakustyki lub ukończone studia podyplomowe z akustyki;
• znajomość programów QGIS, Auto Cad;
• znajomość programów do modelowania propagacji hałasu.

Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych
do celów rekrutacji) prosimy przesyłać do dnia 30.09.2023 r. na adres e-mail:
info@hydrogeotechnika.pl w temacie wpisując „Dział Analiz Środowiskowych – aplikacja”.

HYDROGEOTECHNIKA Sp. z o.o.
Dział Analiz Środowiskowych
ul. Ściegiennego 262A
25-116 Kielce

Osoba upoważniona do kontaktów:
mgr inż. Damian Owcarz
tel. 41 348-06-89, dowcarz@hydrogeotechnika.pl