Specjalista ds. ochrony środowiska

Rodzaj oferty: Staż

Celsa „Huta Ostrowiec”  sp. z o.o. jest wiodącym producentem stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będącym częścią europejskiego koncernu hutniczego Celsa Group. Dzięki dużemu zaangażowaniu kapitału, inwestycjom i wsparciu technologicznemu wszystkie firmy Grupy w krótkim czasie stały się liderami na krajowych rynkach wyrobów hutniczych, co uczyniło całą Grupę Celsa jednym z największych producentów stali w Europie.

•    wykonywanie audytów, przeglądów, sprawozdań, raportów, a także opracowań środowiskowych, w tym dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji/pozwoleń
•    prowadzenie dokumentacji wynikającej z przepisów środowiskowych
•    kompletowanie, analizowanie i upowszechnianie aktów prawnych dotyczących ochrony środowiska
•    udział w realizowaniu polityki środowiskowej