Rekrutacja na prestiżowy staż “Career Starter Program” ruszyła!

Rekrutacja na czwartą już edycję w pełni płatnego programu stażowego “Career Starter Program” organizowanego przez Marsh European Business Support Centre już rozpoczęta! 4-miesięczny staż kierowany jest do studentów i absolwentów pragnących zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe, poznać pracę w nowoczesnej globalnej firmie oraz uczestniczyć w ciekawych projektach!  Do rekrutacji zaproszeni są studenci znający język angielski oraz drugi zachodnioeuropejski, lubiący pracę zespołową, oraz ceniący dobrą organizację pracy. Przewidziane są również miejsca dla osób znających język angielski oraz VBA i Excel.  

Staż odbędzie się w dwóch oddzielnych terminach do wyboru: 2 października –  31 stycznia lub 12 października – 9 lutego, a możliwość udziału w stażu nawet na niepełny etat umożliwi połączenie pracy ze studiowaniem. 

Podczas stażu uczestnicy będą wykonywać różnorodne zadania w zespole do którego zostaną przypisani oraz podnosić swoje kompetencje w ramach jednej z sześciu ścieżek rozwojowych, a na same szkolenia oraz treningi przeznaczone będzie aż 20% czasu.  Ale to nie wszystko! Uczestnicy programu będą brać udział w pracach zespołu projektowego rozwiązując realne wyzwania biznesowe.  A na koniec – certyfikat odbycia stażu oraz możliwość pracy w Marsh EBSC na część lub pełen etat. 

Lista benefitów dla naszych uczestników jest wręcz imponująca: wynagrodzenie, umowa o pracę (wraz z pakietem świadczeń) lub zlecenie, hybrydowy lub w pełni zdalny tryb pracy, przyjazna atmosfera i ciekawi ludzie, opieka Buddy’ego i uczestnictwo w pracach międzynarodowych zespołów, ścieżki rozwojowe, certyfikat ukończenia kursu oraz możliwość podjęcia pracy po zakończeniu programu. 

 

Nie przegap tej okazji na zdobycie swoich pierwszych doświadczeń zawodowych! Aplikacje przyjmujemy do 16 września (włącznie ☺)

 

Ogłoszenie o stażu (w języku polskim): https://careers.marshmclennan.com/global/en/job/R_240808/Sta%C5%BCysta-tka 

Ogłoszenie o stażu ( w języku angielskim): https://careers.marshmclennan.com/global/en/job/R_240809/Call-for-interns

Skip to content