Wyniki ogólnopolskiego systemu monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych

Nowy raport Ogólnopolskiego Systemu Monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów jest już dostępny.
Zachęcamy do zapoznania się z jego wynikami.

Na zamieszczonych poniżej infografikach znajdują się informacje o sytuacji absolwentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, którzy uzyskali dyplom w 2021 roku. A w szczególności o ich sytuacji na rynku pracy, a także o aktywnościach podejmowanych przez nich po uzyskaniu dyplomu.

Ogólnopolskie Monitorowanie Losów Zawodowych studia pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz studia jednolite magisterskie:

LOSY ZAWODOWE ABSOLWENTÓW UNIWERSYTETU-JANA-KOCHANOWSKIEGO-W-KIELCACH_2021_- STUDIA_I-STOPNIA

LOSY ZAWODOWE ABSOLWENTÓW UNIWERSYTETU-JANA-KOCHANOWSKIEGO-W-KIELCACH_2021 – STUDIA_II-STOPNIA

LOSY ZAWODOWE ABSOLWENTÓW UNIWERSYTETU-JANA-KOCHANOWSKIEGO-W-KIELCACH__2021 – STUDIA JEDNOLITE-MAGISTERSKIE

Więcej informacji  tutaj: https://ela.nauka.gov.pl/pl