[PRACA ZDALNA] Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Rodzaj oferty: Praca

O firmie:
Specjalista ds. Kluczowych Klientów [PRACA ZDALNA]

InConventus Group – organizator wydarzeń branżowych, wyjazdów studyjnych oraz platform edukacyjnych poszukuje ambitnych kandydatów/kandydatek na praktyki. Pracujemy zdalnie i realizujemy projekty, które przetrwają każdą pandemię i kryzys.

Zakres obowiązków:
OBOWIĄZKI:
⦿ Zaproszenie uczestników do udziału w projektach realizowanych przez InConventus Group
⦿ Utrzymywanie kontaktów oraz trwałych relacji biznesowych
⦿ Utrzymywanie klientów w systemie CRM
⦿ Prowadzenie korespondencji biznesowej
⦿ Połączenia za pomocą telefonii VoIP
⦿ Tworzenie i realizowanie planów sprzedażowych oraz sporządzanie raportów z działań handlowych.
⦿ Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów
⦿ Aktywna interakcja z innymi działami firmy
⦿ Codzienne raportowanie
⦿ Ciągły rozwój i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

Wymagania:
Profil Kandydata:
⦿ Gotowość do podjęcia współpracy na podstawie umowy zlecenia lub własnej działalności gospodarczej (B2B)
⦿ Silna motywacja do pracy, zorientowanie na sukces
⦿ Samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań
⦿ Dobra organizacja pracy, samodyscyplina oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
⦿ Umiejętność planowania działań handlowych, bezpośredniego docierania do Klientów i zarządzania relacjami z kluczowymi Klientami
⦿ Doświadczenie w sprzedaży (w tym sprzedaż produktów lub usług online) – będzie dodatkowym atutem
⦿ Skuteczność w realizacji założonych planów
⦿ Zorganizowane miejsce pracy (komputer / laptop, internet o szybkości co najmniej 2 Mb / s)

Oferujemy:
OFERUJEMY:
⦿ Możliwość realizacji zadań nie wychodząc z domu, z dowolnego miejsca na świecie, oraz w warunkach globalnego lockdown
⦿ Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy
⦿ Możliwość realizowania równolegle własnych pomysłów biznesowych
⦿ Kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujących do współpracy i realizacji celów
⦿ Pracę w dynamicznym i międzynarodowym zespole, zorientowanym na realizację celów
⦿ Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań, w tym też telefonie VoIP i niezbędne programy
⦿ Dobry grafik pracy;
⦿ Szkolenie firmowe na etapie wdrażania, wsparcie od managera działu.

Ilość stanowisk: 1

Lokalizacja miejsca pracy: Kielce

Dodatkowe informacje:
Jeśli nasze warunki Ci odpowiadają ー przejdź do uzupełnienia formularza;

Termin ważności oferty: 2023-06-15
Email kontaktowy: cv@inconventus.com