Kiedy pasja staje się zawodem – projekt Akademickiego Biura Karier

„Jeśli czujesz, że jest coś, co powinieneś robić, jeśli masz do tego pasję, przestań marzyć i po prostu zrób to.”

Wanda Sykes

Dużymi krokami zbliżają się wakacje. To czas odpoczynku po sesji egzaminacyjnej i doskonały moment na rozwijanie swojej pasji. Warto zastanowić się nad tym, co sprawia Ci przyjemność, rozwija Twoją wyobraźnię, otwiera umysł i jest źródłem pozytywnej energii . Czy jesteś w stanie zaangażować się w stu procentach w to, co kochasz, a może zamienić to w zawód? To marzenie, które jest  zasięgu Twojej ręki. Chcemy Cię zainspirować i zmotywować do działania.

6 czerwca ruszamy z nowym, inspirującym projektem „Kiedy pasja staje się zawodem”. Będzie to cykl spotkań warsztatowych prowadzonych przez pasjonatów dla pasjonatów.

Rozpoczynamy warsztatami z fotografii portretowej, a już w sierpniu zapraszamy na kolejną dawkę inspiracji – tym razem pojawi się szansa na odkrycie swojej pasji do teatru i sztuki charakteryzacji. O kolejnych będziemy informować na bieżąco.

Jeśli  chcesz zacząć przygodę z fotografią, ciekawi Cię warsztat pracy fotografa, chcesz zostać twórcą wyjątkowych zdjęć portretowych zapraszamy Cię do udziału w warsztatach „Fotopasja”.

Podczas warsztatów:

• poznasz specyfikę pracy fotografa portretowego i podstawy kontaktu z modelem doświadczonym, jak i amatorem
  • dowiesz się jak zrobić ostre, poprawnie oświetlone za pomocą lamp błyskowych zdjęcia
  • wykonasz praktyczne ćwiczenia portretu

Termin: 6 czerwca 2023r.

Godziny: 10:00  – 13:00

Miejsce: Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, Budynek G, sala A 101

Zapisy: e-mail: abk@ujk.edu.pl

tel. 509 711 480

osobiście w biurze ABK na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, Budynek G, p. 207B

Liczba miejsc ograniczona!!