Wychowawca, instruktor, kierownik, fotograf – na obozie

Rodzaj oferty: Praca

Informacje o firmie
Biuro Turystyki Aktywnej Kompas działa nieprzerwanie w branży od ponad 24 lat jako uznany i wielokrotnie nagradzany organizator obozów dla dzieci i młodzieży, wycieczek szkolnych, eventów firmowych.

Stworzyliśmy wiele autorskich projektów takich, jak obozy twórcze Interkamp, obozy Militarne i ASG, Letnie Obozy Przygody,  Przystanek Świętego Mikołaja, Mikołaje24, Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim i wiele, wiele innych.

Firma zdobyła wiele prestiżowych nagród, w tym Gazele Biznesu 2013,2014,2017 i 2020, Diamenty Forbesa 2016,2017.

Jesteśmy  właścicielem obiektów noclegowych w województwie pomorskim –  Przystanek Drzewina i w Górach Stołowych – Szczelinka. Prowadzimy też schroniska górskie, Na Szczelińcu Wielkim i Schronisko Pasterka.

Jesteśmy współorganizatorem Festiwalu Górskiego w Lądku Zdroju 🙂

Zależny od stanowiska

Poszukujemy m.in.
👉 wychowawców obozów tematycznych
👉 instruktorów sportów🤺 survivalu🦸‍♀️ i zajęć artystycznych 🕺🧑‍🎤
👉 trenerów sportów🏇, gry na instrumentach, 🎸
👉 animatorów rozrywki 🤹‍♂️🤹‍♀️
👉 mistrzów gier fantasy i RPG🧝‍♀️🧙‍♂️
👉 pasjonatów wszystkich powyższych aktywności💃👩‍🎨
👉 opieki medycznej
👉 fotoreporerów

Dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, atrakcyjne wynagrodzenie zależne od stanowiska, możliwość realizacji praktyk, referencje, praca w zgranym zespole.

Lokalizacja miejsca pracy: Cała Polska

Sposób aplikowania: