Fotorelacja z wręczenia certyfikatów z cyklu warsztatów SEO z firmą adShock.

„Warsztaty były przeprowadzone w bardzo dobrej formie wraz z przyjemną atmosferą, prowadzący potrafili odpowiedzieć rzetelnie na każde stawiane im pytanie, na pewno dały ciekawy punkt w CV szczególnie dla osób interesujących się stronami internetowymi, marketingiem, informatyką  bądź biznesem internetowy.” To tylko jedna z wielu pozytywnych opinii na temat warsztatów SEO prowadzonych dla studentów Uniwersytetu przez agencję SEO|SEM adShock.

Uroczyste wręczenie certyfikatów odbyło się 24.04.2023 r.

Co ważne, same warsztaty okazały się punktem wyjścia do podjęcia współpracy z firmą dla czterech studentów Uniwersytetu. Swoje CV wysłało kilkunastu, a  proces rekrutacyjny nie został zakończony.

Przypominamy, że cykl warsztatów odbywał się w formie online, a wzięli w nim udział studenci informatyki, inżynierii danych, ekonomii, dziennikarstwa i komunikacji społecznej.