Kawiarenki biznesowe – podsumowanie IX edycji

Za nami kolejna odsłona „Kawiarenek Biznesowych”. Dnia 1 grudnia w murach uczelni studenci już po raz dziewiąty mieli okazję uczestniczyć w tym cyklicznym wydarzeniu organizowanym przez Akademickie Biuro Karier. Pierwszy raz przy stolikach eksperckich zasiedli funkcjonariusze służb specjalnych i mundurowych: oficerowie Agencji Wywiadu, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Komendy Wojewódzkiej Policji. Spotkanie dedykowane było studentom kierunku: bezpieczeństwo narodowe, którzy w przyjaznej atmosferze przy kawie i ciastku mieli okazję zaczerpnąć wiedzy dotyczącej specyfiki pracy oraz zasady funkcjonowania w poszczególnych służbach, jak również poznać etapy procesów rekrutacyjnych oraz wymagany profil osobowościowy kandydata.

Wydarzenie zostało wysoko ocenione przez studentów. Podkreślali wartość merytoryczną oraz organizację wydarzenia, określając je jako „ciekawe i inspirujące”. 100% uczestników poleciłoby udział w wydarzeniu innym studentom.

Spotkanie odbyło się na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, w budynku G, gdzie mieści się siedziba Akademickiego Biura Karier.