Relacja z POWER SPEECH

17.11.2022 r. odbyło się wydarzenie POWER SPEECH Kobiet Biznesu. Trzy prelegentki przybliżyły studentom swoją drogę do osiągnięcia sukcesu zawodowego, opowiedziały o odwadze w podejmowaniu decyzji, rozwijaniu pasji oraz wyśniły dlaczego nazywają siebie kobietami przedsiębiorczymi.

Swoje sylwetki zaprezentowały:

-Katarzyna Hodurek – Kiek- założycielka marki Feel the City, muzealnik, pedagog, kurator wystaw artystycznych;

-Dorota Ciołak- trener biznesu, coach ICC, psychoterapeuta Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej, logopeda;

-Aneta Fąfara- ekonomistka, związana z branżą turystyczną i hotelarską, dyrektor hotelu, prowadzi własną działalność gospodarczą.

Charakter spotkania umożliwiał studentom zadawanie pytań, z czego chętnie skorzystali.

Była to już piąta edycja projektu Akademickiego Biura Karier „Sukces jest kobietą”, zaś po raz drugi została zorganizowana w partnerstwie z Biurem ds. Przedsiębiorczości i Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce. Wydarzenie było częścią IX Światowego Dnia Przedsiębiorczości Kobiet.

Wydarzeniu towarzyszył warsztat merytoryczny „Koło kompetencji”, który poprowadziła p. Dorota Ciołak oraz warsztaty rynku pracy realizowane przez doradców zawodowych z Akademickiego Biura Karier.