Agencja interaktywna przyjmie studentów na praktyki studenckie

Rodzaj oferty: Praktyki

Komunikacja: preferowany język polski lub angielski. Rosyjski i Ukraiński właścicielka firmy rozumie, ale jeszcze nie mówi.

Posiadamy stronę internetową bloga i zajmujemy się również obsługą sprzedażową dla firm.

W związku z czym mamy różne zadania które w ramach praktyk mogą wykonywać studenci np.:

– nauka HTML i CSS przy szablonie bloga

– nauka obsługi Social Media: FB, Instagram, Pinterest

– nauka pozyskiwania zimnych kontaktów do film B2B (gdyby trafili się studenci handlu i pokrewnych)

– inne projekty graficzne np. wykonanie wzoru tatuażu lub banerów, projektu oprawy graficznej ebooka

– nauka korekcji tekstu ebooka

Nie ciśniemy o terminy, rozumiemy rozstrzał grafiku na uczelni.

– Komunikatywność
– Własny komputer z dostępem do internetu

Wystawiamy listy referencyjne. W przyszłości będziemy też rozpatrywać najlepszych zatrudnić na stałe.

Preferujemy kontakt emailowy, ze względu na ciągłość bycia pod telefonem i jednorazowych pytań od klientów. Po całym dniu jest w wykazie połączeń lista samych obcych numerów, nie wiadomo kto jest kim.

Lokalizacja miejsca pracy: Zdalnie

W przypadku chęci stacjonarnej konsultacji – do ustalenia termin i miejsce w Kielcach. Lub dojazd do siedziby firmy.

Termin ważności oferty: 2022-12-31
Email kontaktowy: leyraablog@gmail.com