PODSUMOWANIE „GRY O KARIERĘ”

W dniach 16-20 maja br. odbyło się ogólnopolskie wydarzenie „Gra o karierę”. Akademickie Biuro Karier również wzięło w nim udział. W ramach tej inicjatywy zostały zorganizowane:

-„Kawiarenki biznesowe „ Szybkie randki”- czyli spotkania z studentów z pracodawcami w niestandardowej, luźnej formie. Zgromadziły one łącznie aż 100 studentów i 15 pracodawców  z świętokrzyskiego rynku pracy, co ustanowiło rekord liczebności.

-„Wirtualny pokój porad i pytań”, spotkania online z doradcami zawodowymi z Akademickiego Biura Karier, którzy odpowiadali na nurtujące pytania studentów z zakresu pisania dokumentów aplikacyjnych oraz udzielali wskazówek dotyczących przygotowania się do rozmów z pracodawcami.

Firmy, które uczestniczyły w tym wydarzeniu:

-Simply Creative

-Barlinek S.A.

-Trzuskawica S.A.

-Uzdrowisko Busko-Zdrój

-Silvan Logistics

-Fundacja Instytut Rozwoju Edukacji Międzynarodowej

-Hotel  Bristol Busko-Zrój

-Kompleks Świętokrzyska Polana

-Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarneckiej Górze

-NSK Bearings Sp. z o.o.

-DS Smith Polska

-Fundacja Odzyskaj Środowisko

-Transition Technologies

-Sourceful

-Britenet

Wydarzenia wspierali również sponsorzy, którym serdecznie dziękujemy za słodkie wypieki

-Cukiernia Kalinka Kielce

-Piekarnia Białogon

Mamy nadzieję, że kolejna edycja zgromadzi jeszcze większą liczbę zainteresowanych studentów, dla których spotkania z pracodawcami zaowocują propozycją współpracy.