Podsumowanie spotkania z praktykiem zawodu-fizjoterapeutką Panią Anną Stawiarz

24.03.2022 r. w ramach marcowego cyklu „Akademia Przedsiębiorczości” odbyło się spotkanie fizjoterapeutki prowadzącej swój własny gabinet -Pani Anny Stawiarz ze studentami Uniwersytetu.

Studenci poznali tajniki pracy w zawodzie fizjoterapeuty oraz mocne i słabe strony prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Uważne słuchanie się opłacało, bowiem Ci, którzy odpowiedzieli prawidłowo na pytania prowadzącej zostali nagrodzeni voucherem na zabieg w gabinecie. Spotkanie miało także charakter rekrutacyjny. Zadaniem studentów było przedstawienie swojej kandydatury
w krótki i rzeczowy sposób poprzez napisanie informacji o sobie. Ci którzy zaciekawią swoją osobą prowadzącą zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.
Spotkanie wniosło wiele praktycznych informacji dla studentów, o czym świadczą ich wypowiedzi po odbytym wydarzeniu:
-„bardzo dużo nowych ciekawych, dużo praktycznych informacji, których wcześniej nie otrzymaliśmy”
-„bardzo interesujące spotkanie, pokazujące, że jest wiele możliwości na zaplanowanie swojej przyszłości”
-„uważam, że spotkanie rzuciło nowe światło i nadzieję na zawód fizjoterapeuty”
-„ogrom wiedzy, pierwsze takie wartościowe spotkanie, które otwiera oczy na nasz przyszły zawód”
-„super sprawa dotycząca dalszego rozwoju i możliwości poznawania wspaniałego eksperta”
-„niesamowita prowadząca, rzetelna, charyzmatyczna, aż by się chciało się więcej możliwości do rozmowy z takimi ludźmi”
Dzięki tego typu spotkaniom studenci mają większą świadomość wchodząc na rynek pracy. Po wypowiedziach studentów można zauważyć dużą potrzebę zapraszania ekspertów, którzy dzielą się z nimi swoimi doświadczeniami.