Zakończenie VII edycji Kawiarenek Biznesowych

Za nami VII edycja Kawiarenek Biznesowych zorganizowanych przez Akademickie Biuro Karier, w tym roku po raz pierwszy w grudniowej, niemal świątecznej scenerii. Koniec roku to dobry czas na refleksje i podsumowania, ale też na snucie nowych planów i szukanie pomysłów wartych zrealizowania w nadchodzącym nowym rok. Podczas kawiarenek studenci dostali ogrom wskazówek, porad i sugestii, które mamy nadzieję zaowocują przemyśleniami jak skutecznie przygotować się do rynku pracy i sprostać oczekiwaniom pracodawców. Studenci na spotkaniu uzyskali informacje, których nie znaleźliby na stronach internetowych firmy czy też w broszurach informacyjnych. Uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję poznania lokalnych przedsiębiorców, nawiązania dialogu i zaprezentowania im swojego potencjału. Studenci byli zadowoleni o czym świadczyły ich wypowiedzi w ankiecie ewaluacyjnej:

-„Więcej takich wydarzeń”

-„Ciekawe wydarzenie, bardzo fajna opcja poznania potencjonalnego pracodawcy”

W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele 6 firm z różnych branż:

-PKC Group,

– Transition Technologies,

– Hotel Bristol **** Art. & Medical Spa Busko – Zdrój,

– Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych,

– Instytut Dizajnu w Kielcach

– Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej.

Dziękujemy za udział studentom i pracodawcom.