Spotkania z pracodawcami

…poznaj wymagania pracodawców, czyli czego nie nauczą Cię studia…

Cennym źródłem wiedzy o rynku pracy jest bezpośredni kontakt z jego przedstawicielami, służą temu organizowane przez Akademickie Biuro Karier spotkania z pracodawcami.

Podczas spotkań ze studentami zaproszeni goście prezentują swoje firmy, przybliżają etapy procesów rekrutacyjnych, wskazują kompetencje pożądane w aktywnym kreowaniu ścieżki rozwoju zawodowego oraz podpowiadają jak wykorzystać zdobyte w trakcie studiów umiejętności by stać się atrakcyjnym na rynku pracy.

CO ZYSKASZ?

• informacje o firmie, których nie znajdziesz na stronach internetowych,
  • możliwość nawiązania pierwszego kontaktu z pracodawcą,
  • wiadomości dotyczące specyfiki branży, w której w przyszłości możesz pracować,
  • perspektywę nawiązania współpracy.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

• elektronicznie: abk@ujk.edu.pl
  • telefonicznie: 509-711-480; 41-349-66-30, 349-66-38
  • osobiście: Akademickie Biuro Karier, Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, ul. Uniwersytecka 7, budynek G, pokój 207 B

Informacje o najbliższych spotkaniach z pracodawcami znajdziesz w naszym harmonogramie: pobierz aktualnościach na stronie www /profilu FB oraz tablicach informacyjnych usytuowanych na każdym Wydziale.

Spotkania z pracodawcami odbywają się w rożnych formach, więcej w zakładce „Projekty”.