Warsztaty z praktykiem biznesu, trenerem, adwokatem – Panią Izabelą Buszewicz Efekt pierwszego wrażenia

Efekt pierwszego wrażenia – warsztaty skutecznej prezentacji

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz….

Studencie, jeżeli chcesz dobrze wykorzystać swoja szansę, by w przyszłości czuć się jak ryba w wodzie na rozmowach kwalifikacyjnych i nie tylko to przyjdź na warsztat z praktykiem biznesu – Panią Izabelą Buszewicz.

Ubiór, emocje, gesty, uśmiech, nastawienie, ton głosu to wszystko wpływa na efekt pierwszego wrażenia. Zapewne nie raz słyszałeś o tym, natomiast jeżeli chcesz podejść do zagadnienia ćwiczeniowo to nie czekaj i zapisz się już dziś.

Sylwetka prowadzącej

Izabela Buszewicz – adwokat, mediator, trener i facylitator, Prezes Świętokrzyskiego Centrum Mediacji w Kielcach, Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Staropolskiej Izby Przemysłowo Handlowej w Kielcach.

Specjalista z zakresu komunikacji werbalnej, rozwiązywania konfliktów, negocjacji.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Prawa i Administracji oraz studiów podyplomowych Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie ,,Master of Business Mediation”. Jest także Certyfikowanym Trenerem Fundacji 11 Muz w Łodzi oraz Certyfikowanym Trenerem i Facylitatorem ITFF w Łodzi oraz jego członkiem.

Termin: 29.04.2022, g. 09:00-11:00

Miejsce: Akademickie Biuro Karier, Wydział Nauk Ścisłych I Przyrodniczych, budynek G, pokój. B207

Obowiązują zapisy do 25.04.2022:

• abk@ujk.edu.pl (należy podać imię, nazwisko, rok studiów i telefon kontaktowy)
  • 509 711 480