Praca na stanowisku Lektora języka angielskiego do prowadzenia zajęć z dziećmi

Lektor języka angielskiego do prowadzenia zajęć z dziećmi

Leonardo School Kielce poszukuje osoby na stanowisko Lektora języka angielskiego do prowadzenia zajęć z dziećmi.

Znasz perfekcyjnie język angielski i uwielbiasz uczyć dzieci? Jesteś kreatywną, pełną energii osobą? Dbasz o własny rozwój? Chcesz pracować na licencjonowanej metodzie nauczania? Ta praca jest dla Ciebie!

Dołącz do zespołu Leonardo School Kielce i wspólnie z nami twórz miejsce przyjaznej edukacji i rozwoju dla dzieci.

Należymy do ogólnopolskiej sieci Leonardo School, która ma ponad 20-letnie doświadczenie, a w Kielcach działamy od 2019 r. Prowadzimy zajęcia angielskiego metodą Leo English dla dzieci od 3. roku życia. Metoda Leo English jest oparta na naturalnym procesie nabywania umiejętności językowych, a każda minuta zajęć jest zaplanowana tak, aby utrzymać koncentrację dzieci i rozbudzić ich chęć do poznawania języka, co gwarantuje szybkie efekty nauki i pozytywne nastawienie dzieci do zajęć.

W związku z rozwojem poszukujemy lektora do pracy w Kielcach od września 2021 r. Na tym stanowisku będziesz prowadzić zajęcia z dziećmi od 3. roku życia na 7 poziomach nauczania, według scenariuszy metody Leo English. Będziesz korzystać z podręczników i bogatych materiałów dydaktycznych opracowanych przez naszych metodyków i prowadzić zajęcia z wykorzystaniem pierwszego w Kielcach robota edukacyjnego – EMYSa oraz mówiącego długopisu TING. Lekcje odbywają się w naszej siedzibie w przy ul. Pocieszka 3, a także w szkołach i przedszkolach na terenie Kielc.

Oczekujemy:

• doskonałej znajomości języka angielskiego (ukończony minimum pierwszy stopień studiów kierunkowych lub wykształcenie wyższe w innym kierunku + dyplom potwierdzający znajomość języka obcego) i świetnej wymowy,
  • doświadczenia w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym,
  • kreatywności i chęci rozwoju,
  • świetnego podejścia do dzieci,
  • dyspozycyjności, odpowiedzialności i zaangażowania,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów,
  • zdolności pedagogicznych.

• pracę w oparciu o stale rozwijającą się, cenioną przez rodziców i lubianą przez dzieci metodę Leo English,
  • gotowe narzędzia do prowadzenia zajęć (scenariusze lekcji, bogate materiały dydaktyczne, platformę edukacyjną),
  • pracę z pierwszym na rynku robotem edukacyjnym EMYS uczącym dzieci języka angielskiego,
  • szkolenie wprowadzające prowadzone przez twórców metody Leo English,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • świetną atmosferę pracy w kreatywnym, wspierającym się zespole,
  • elastyczne warunki i godziny pracy.

Jeśli jesteś zainteresowana/y, wyślij swoje CV wraz z krótkim listem motywacyjnym lub nagraniem wideo, wyjaśniającym, co najbardziej lubisz w pracy z dziećmi. Będzie nam miło spotkać się z Tobą na rozmowie!