Lektor języków obcych-stacjonarnie

Lektor  języków obcych (kursy dla dorosłych stacjonarnie)

Rodzaj oferty: Praca

Chcesz pracować w miejscu stworzonym przez pasjonatów nowoczesnej edukacji, gdzie ważniejsze od testów jest indywidualne podejście do każdego ucznia i nauczyciela? Szukasz miejsca, które da Ci komfort pracy w małych grupach z uczniami, którzy są nastawieni na realizację wspólnego celu, którym jest nauka języka obcego? Jeśli tak, dołącz do zespołu ProfiLingua
i zrób wyjątkowy krok w swojej karierze.

* prowadzenie kursów językowych w formule stacjonarnej
* regularne informowanie kursantów o czynionych przez nich postępach
* przygotowywanie pisemnych raportów postępów dla kursantów (2 razy w roku szkolnym)
* ścisła współpraca z metodykiem szkoły

* lubisz pracować z osobami dorosłymi, które potrafisz zarazić pasją do nauki języka obcego
*lubisz motywować i inspirować do nauki
* lubisz dzielić się wiedzą
* masz doświadczenie w nauczaniu języka obcego stacjonarnie
* jesteś osoba kreatywną, otwartą i energiczną
* jesteś osoba odpowiedzialną
* orientujesz się w standardach egzaminów językowych
* masz wykształcenie kierunkowe lub certyfikat
językowy uprawniający Cię do nauczania innych
* jesteś studentem filologii i chciałbyś/chciałabyś
rozpocząć swoją karierę lektorską

* darmowy kurs z wybranego przez Ciebie języka
* 50% zniżki na kursy językowe dla Twojej
najbliższej rodziny
* zachęcający program benefitów za polecenia
* atrakcyjny pakiet praktycznych szkoleń wewnętrznych wspomagających Twój rozwój zawodowy – dołączysz do projektu ProudToBeProfi, czyli grupy ludzi, którzy najlepiej rozumieją edukację.
* wsparcie metodyczne – na każdym etapie Twojej pracy możesz konsultować swoje pomysły lub rozwiać wątpliwości.
* zestawy lektorskie do prowadzenia zajęć
* dostęp do ogromnej bazy materiałów i pomocy dydaktycznych

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Katarzyną Święcicką: katarzyna_swiecicka@wsip.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o brzmieniu:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.
Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Email kontaktowy: katarzyna_swiecicka@wsip.com.pl