FOREO Sweden oferta stażu

OFERTA STAŻU
FOREO Sweden to wiodący lider w branży beauty-tech oferujący urządzenia technologicznie
zaawansowane do pielęgnacji skóry twarzy i ciała.
Obecnie poszukujemy studentów/studentek zainteresowanych stażem w dziale DIGITAL
MARKETING, w zespole FOREO Affiliate Marketing/Growth Hacking.
Wymagania:
– zainteresowane osoby powinni być w stanie poświęcić co najmniej 10 godzin tygodniowo,
przez 3-4 miesiące.
– idealny czas rozpoczęcia stażu to 1 lutego 2023 r.
– biegła znajomość języka angielskiego
– opcjonalnie: native speakerzy języków hiszpański, francuski, chiński tradycyjny, portugalski
– profesjonalne podejście do pracy, wytrwałość, komunikatywność
– osoby, które zdecydują się na zadanie 2, powinny mieć zamiłowanie do pisania treści i być
otwarte na rozwijanie umiejętności przy obsłudze podstawowych narzędzi multimedialnych do
tworzenia treści wideo na podstawie swoich artykułów.
Obowiązki (do wyboru):
1) Wyszukiwanie, nawiązywanie kontaktu, rekrutowanie wydawców, którzy mogą pisać o
FOREO.
2) Samodzielne tworzenie treści (pisanych, wideo) o pielęgnacji skóry i umieszczanie ich na
wybranych platformach blogowych. Dodatkowo na ich podstawie można stworzyć animacje lub
wideo.
3) Dla studentów psychologii biznesu posiadamy ofertę na stronie LINKEDIN:
Praktyki są bezpłatne. Jednak po pomyślnym ukończeniu pierwszej połowy stażyści/stażystki
otrzymają wybrane przez siebie urządzenie FOREO o wartości do 300 EUR. Według uznania
mentora FOREO osoby, którzy osiągną doskonałe wyniki, otrzymają drugie urządzenie FOREO.
Kontakt dla osób zainteresowanych: frank.ravanelli@foreo.com
W razie pytań prosimy o kontakt.
Z poważaniem,
FOREO Sweden